Nams ar nosaukumu Park Alley šobrīd ir tikai daļa no plānotā jaunā dzīvojamā kvartāla Pulkveža Brieža ielā.
Trijām ēkām klusajā Vecrīgas šķērsielā, kas ved no Daugavas, nav jātēlo vēsture. To apliecina namu autentiskā substance, dažādās faktūras, pārsvarā vecas un raupjas, ķieģeļu mūris, apmests tikai vietām.
Mūzikas skolas jaunie apjomi ieaug ainavā kā apskaldīti laukakmeņi, to apdarei izmantots pelēks Igaunijas dolomīts - iespēja stāstam par vietējiem materiāliem ar Baltijas vai pat visu Ziemeļu identitāti.
Jaunā BMX trase ar diviem starta kalniem atrodas Vidzemes Olimpiskā centra teritorijā.
LU Akadēmiskais centrs tiek būvēts vietā, kur kopš 17. gs. atradās viens no Rīgas nocietinājumiem - skansts, kura būvniecību vadīja skotu izcelsmes zviedru pulkvedis Samuels Kokbērns.
Daudzfunkciju kultūras centrs Hanzas Perons pārbūvētajā bijušajā stacijas noliktavas ēkā.
Siguldas Jāņa tirgus ēka iezīmēja jaunās tendences Latvijas arhitektūras praksē, tieksmi uz abstrakto minimālismu un tradicionālo arhitektūras formu renesansi.
Kultūras centrs Siguldas devons piešķīris pilsētai jaunus - dzīvespriecīgus un mūsdienīgus - arhitektoniskos vaibstus. Tīkami sakārtota ir ne tikai novecojusī kultūrtelpa, bet arī pieguļošā teritorija.
Ēkas novietne bijušās S.T. Kuzņecova porcelāna fabrikas vietā ļāva izmantot leģendārās ražotnes nosaukumu un logo gan ēkas apdarē, gan īpašā stāsta radīšanā.
Vēl pirms gadiem desmit mēs muzejus ar līdzīgām piesātinātām, informācijas bagātām un dzīvīgām ekspozīcijām Eiropā pētījām gan ar skaudību, gan apbrīnu, bet tagad vietējie izstrādājumi - Motormuzejs pirmām kārtām - var konkurēt kā līdzvērtīgi plašākā ģeopolitiskā telpā.
Ir lepnums, ka Latvijas Nacionālā mākslas muzeja restaurācijas un pārbūves process radījis jaunas publiskās ārtelpas kvalitātes un atjaunojis Vilhelma Neimaņa radītās arhitektūras vērtības.
Latvijas jaunāko laiku arhitektūrā košā un ambiciozā ēka ir augstas raudzes notikums. Šaubu nav, ka nākamajās arhitektūras vēstures grāmatās līdzās Motormuzejam turpmāk tiks atzīmēta arī tā piebūve.
Ēka iecerēta un veidota kā skulptūra, tajā nav gandrīz nevienas taisnas līnijas, tādas raksturo tikai šobrīd neizmantotās rezerves kāpnes.
AS «Latvijas valsts meži» biroja ēkas autori meistarīgi izmantojuši K. Ulmaņa gatves līkumu aiz krustojuma ar Vienības gatvi.
Ēka, kurā gribas ne vien mācīties, bet vienkārši būt – tāds ir Latvijas Universitātes jaunais akadēmiskais centrs.
Bauskas pils atjaunošana ir attieksmes pret arhitektūras mantojuma saglabāšanu spogulis gandrīz 50 gadu garumā.
No nosaukuma dizaina pie Nacionālās bibliotēkas ieejas un caur 600 dažādas nozīmes telpām līdz stiklotajam ēkas vainagojumam šī ēka ir ceturtdaļgadsimtā no skices līdz funkcionējošai ēkai pacietīgi īstenots autordarbs. Būve pašiem un sarunai ar citiem.
«Šarlotes poliklīnikas» rekonstrukcija ir sociāli orientēts arhitektūras piemērs, kur vides pieejamība un formu valodas meklējumi ir bijuši vienlīdz svarīgi.